Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 11-Presuppositional Apologetics -- 041 (The impossibility of the revelation of the Quran)
This page in: -- Chinese -- English -- French? -- German -- Indonesian -- Russian -- Tamil -- UKRAINIAN

Previous Chapter -- Next Chapter

11. Біблійне Введеня в Апологетику Передумов
Як Виявити Основні Недоліки та Приховану Неправду в Нападках на Християнську Віру
РОЗДІЛ 4 – АПОЛОГЕТИКА ПЕРЕДУМОВ В ДІЇ
31. Відповідь на світогляд унітарних біблійних підробок – ІСЛАМ

a) Неможливість одкровення Корану


Коран представляє концепцію Бога таким чином, що робить неможливим саме одкровення:

i) “… Немає нiчого, схожого на Нього! А Вiн — Всечуючий, Всевидячий!” (Коран 42:11)
ii) Мусульмани вірять у доктрину Мухаала mukhaalafa مخالفة, «неподібність», що означає, що немає жодної подібності між Аллагом та його характеристиками, з одного боку, і всім, що відноситься до створінь, з іншого..
iii) Мусульмани вважають, що Коран не схожий на людську мову; він вічний і нестворений (Символ віри Імама ат-Тахаві = аль-Акіда аль-Тахавійя)..
iv) Мусульмани вірять, що все, що вам спадає на думку, Аллаг не це, а щось інше.

Наведені вище твердження демонструють, що неможливо використовувати людську мову, щоб говорити про Аллага, оскільки людська мова може мати справу лише з людськими поняттями. Оскільки Коран не на людській мові (людські мови створені, а Коран ні), і оскільки що б ми не думали про Аллага, використовуючи людську мову та поняття, він є іншим, ми не можемо нічого сказати про Аллага, який використовує людину. мова. Це означає, що якщо Коран заслуговує довіри в тому, що він говорить про природу та характеристики Аллага, то він не може бути одкровенням від Аллага. Мовою Корану є арабська, яка, як ми знаємо, має людське походження, оскільки вона розвинулась з попередніх семітських мов. Логічно, звичайно, у нас є два варіанти: ми або вважаємо, що це неправда, або віримо, що це правда. Але якщо це правда, це означає, що нічого не можна сказати про Аллага, використовуючи людську мову, включаючи твердження, що нічого не можна сказати про Аллага, використовуючи людську мову. Отже, те, що там говориться про Аллага, виключає одкровення Корану. Звичайно, мусульманин може наполягати на тому, що Коран не створений і що він не на людській мові. Але це означало б, що ми ніколи не зможемо зрозуміти, що в ньому написано, включаючи імена та атрибути Аллага, або що це не людське походження.

Тому, оскільки Коран написаний людською мовою, він не може бути виразом Аллага, він не може бути одкровенням від Аллага, а також не може бути словом Аллага. Тобто, якщо Коран правдивий щодо того, ким є Аллаг, він не може бути правдивим щодо того, що таке Коран, і навпаки.

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on March 29, 2023, at 02:45 PM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)