Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 11-Presuppositional Apologetics -- 042 (The fickleness (instability) of Allah)
This page in: -- Chinese -- English -- French? -- German -- Indonesian -- Russian -- Tamil -- UKRAINIAN

Previous Chapter -- Next Chapter

11. Біблійне Введеня в Апологетику Передумов
Як Виявити Основні Недоліки та Приховану Неправду в Нападках на Християнську Віру
РОЗДІЛ 4 – АПОЛОГЕТИКА ПЕРЕДУМОВ В ДІЇ
31. Відповідь на світогляд унітарних біблійних підробок – ІСЛАМ

b) Непостійність (нестійкість) Аллага


Коран представляє Аллага мінливою сутністю, яка може робити все, що забажає, навіть якщо це суперечить тому, що він сказав раніше. Порівняйте ці твердження Корану про Христа:

(i) “Мир менi в день мого народження, в день моєї смертi та в день, коли я воскресну до життя!” (К 19:33)
(ii) “I сказали ангели: «О Мар’ям! Воiстину, Аллаг обрав тебе i зробив пречистою. Вiн обрав тебе перед жiнками усiх свiтiв!” (К 3:42)
(iii) “Хто може завадити волi Аллага, якщо Вiн захоче знищити Месiю, сина Мар’ям, i матiр його, й тих, хто на землi — всiх?” (К 5:17).

Якщо Аллаг у Корані незмінний, то його благословення на Ісуса та Марію буде стояти незважаючи ні на що. Але з К 5:17 ми бачимо, що це не так. Теоретично Аллаг може, якщо захоче, знищити Ісуса, Марію та всіх інших. Це означає: такий бог не може бути нашим еталоном для чогось (мораль, логіка, порятунок тощо), тому що ми не мали б можливості дізнатися, змінив він свою думку чи ні. Ми не можемо довіряти такому богу щодо того, як він налаштувався на спасіння, оскільки він може змінити свою думку.

В 1-е до Коринтян 1:9 ми читаємо «Істинний і вірний Бог покликав вас до єднання зі Своїм Сином, нашим Господом Ісусом Христом» Він не змінюється (Малахія 3:6), Він не говорить не правди (1-а Самуїла 15:29, До Євреїв 6:18).

У біблійному світогляді цілком зрозуміло, чому ми повинні довіряти тому, що говорить Бог, але це не працює для Аллага. Що б мусульманин не думав, що сказав Аллаг, насправді не має значення, оскільки Аллаг міг змінитися або зміниться. Зрештою, навіть Ісус і Марія не можуть бути врятовані від знищення, навіть після того, як вони були благословлені миром. І навіть Мухаммед у Корані не знає, що з ним може статися, як ми побачимо пізніше.

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on March 29, 2023, at 02:49 PM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)