Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 14-Christ and Muhammad -- 003 (The Births of Muhammad and of Christ)
This page in: -- Cebuano -- English -- German? -- Hausa -- Igbo -- Indonesian -- Somali -- Telugu -- UKRAINIAN -- Yoruba

Previous Chapter -- Next Chapter

14. ХРИСТА та МУХАММАДА
Відкриття В Корані Про Христа та Мухаммада

2. Народження Мухаммада та Христа


Загальновідомо, що батьком Мухаммада був чоловік з ім'ям Абдуллах; а його мати — жінка на ім'я Аміна. Мухаммад був людиною, яка народилася від визнаного батька та шанованої матері. Ні Коран, ні мусульманські вчені не стверджують, що Мухаммад народився надприродним чином. Про його народження не оголосив ангел, він не був народжений за Словом Божим. Він народився природним чином, як і всі ми: від людського батька та матері.

Що стосується Христа, Коран кілька разів говорить, що Він не народився нормальним чином, як і всі ми. Його Батько не був людиною. Він був зачатий у Діві Марії без втручання людського батька, бо Аллах вдихнув у неї Свого Духа. Це робить Христа виключно єдиним у цілому світі, який народився від Слова Божого та Його Духа.

«Адже Месія — Іса, син Мар’ям — лише посланець Аллага та слово Його, донесене до Марії, та дух від Нього.» (Сура Ан-Ніса 4:171)

إِنَّمَا الْمَسِيح عِيسَى ابْن مَرْيَم رَسُول اللَّه وَكَلِمَتُه أَلْقَاهَا إِلَى مَرْيَم وَرُوح مِنْهُ (سُورَة النِّسَاء ٤ : ١٧١)

«Ми вдихнули в неї від нашого Духу» (Сура Аль-Анбія 21:91)

فَنَفَخْنَا فِيهَا مِن رُوحِنَا (سُورَة الأَنْبِيَاء ٢١ : ٩١)

«тож вдихнули Ми в нього від Духу Нашого» (Сура Ат-Тахрім 66:12)

فَنَفَخْنَا فِيه مِن رُوحِنَا (سُورَة التَّحْرِيم ٦٦ : ١٢)

Христос — не звичайна людина, а божественний Дух, що був втілений у людській плоті. Отже, Він народився від Духа Божого та Діви Марії. На противагу цьому, Мухаммад народився від батька та матері, як і всі люди. Він не народився від Божого Духа.

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on November 08, 2023, at 01:48 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)