Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 14-Christ and Muhammad -- 004 (Divine Promises About Christ and Muhammad)
This page in: -- Cebuano -- English -- German? -- Hausa -- Igbo -- Indonesian -- Somali -- Telugu -- UKRAINIAN -- Yoruba

Previous Chapter -- Next Chapter

14. ХРИСТА та МУХАММАДА
Відкриття В Корані Про Христа та Мухаммада

3. Божественні обіцянки про Христа та Мухаммада


Тут ми читаємо з Корану божественну обіцянку Марії про Христа, який мав народитися від неї:

«О Мар’ям! Воістину, Аллаг сповіщає тобі добру звістку про слово від Нього! Ім’я йому — Іса Месія, син Мар’ям. Він буде пошанований у житті нинішньому та в житті наступному і буде він одним із наближених!.» (Сура Аль Імран 3:45)

يَا مَرْيَم إِن اللَّه يُبَشِّرُك بِكَلِمَة مِنْه اسْمُه الْمَسِيح عِيسَى ابْن مَرْيَم وَجِيها فِي الدُّنْيَا وَالآخِرَة وَمِن الْمُقَرَّبِين (سُورَة آل عِمْرَان ٣ : ٤٥)

Сам Всевишній благовістив Марії та особисто повідомив їй про народження Христа, назвавши Його «Словом від Нього». Усі пророки прийняли Слово Боже і смиренно записали його. Що стосується Христа, Він не тільки чув натхнене Слово, Він сам і був втіленням Божественного Слова. У Ньому мешкав повний авторитет Слова Божого з усією його творчою та цілющою силою, що прощає, утішає та відновлює. Щодо цього унікального факту, то Аллах передрік народження Христа особисто Марії, підтвердивши їй реальність цього великого дива.

У Корані ми не можемо прочитати, що Мухаммад був втіленим Словом Божим. Він лише отримав Слово Боже від ангела і прочитав його своїм слухачам. Бог не оголосив про народження Мухаммада Аміні, його матері й Дух Божий не вдихнув у неї. З іншого боку, Марія особисто спілкувалася з Ангелом Гавриїлом, якого послав Бог, щоб люб’язно пояснити їй дію Святого Духа в ній. Як зазначає Коран, серед усіх жінок її обрали єдину:

«О Мар’ям! Воістину, Аллаг обрав тебе і зробив пречистою. Він обрав тебе перед жінками усіх світів!» (Сура Аль Імран 3:42)

يَا مَرْيَم إِن اللَّه اصْطَفَاك وَطَهَّرَك وَاصْطَفَاك عَلَى نِسَاء الْعَالَمِين (سُورَة آل عِمْرَان ٣ : ٤٢)

Ім'я Марії повторюється в Корані 34 рази. На противагу цьому, ім’я матері Мухаммада (Аміна) ніколи не згадується в Корані, жодного разу. Коли Мухаммад попросив прощення за неї після її смерті, Аллах зупинив його; це змусило його гірко заплакати.

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on November 08, 2023, at 01:49 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)