Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 14-Christ and Muhammad -- 009 (He Raised the Dead)
This page in: -- Cebuano -- English -- German? -- Hausa -- Igbo -- Indonesian -- Somali -- Telugu -- UKRAINIAN -- Yoruba

Previous Chapter -- Next Chapter

14. ХРИСТА та МУХАММАДА
Відкриття В Корані Про Христа та Мухаммада
6. Ознаки Мухаммада та Христа

b) Він Воскрешав Мертвих


Одним із найбільших чудес Христа було те, що Він воскрешав мертвих. Це підтверджується в Корані, а також в Євангелії. Він воскресив із мертвих молоду дівчину, юнака та дорослого. Хто може воскресити мертвих, як не один Бог? Для нас надзвичайно важливо зрозуміти глибину змісту в декількох віршах Корану, які проголошують незаперечний факт того, що Христос неодноразово воскрешав мертвих (Сура Аль Імран 3:49; Сура Аль-Маіда 5:110).

Деякі поверхневі критики стверджують, що Син Марії не міг творити чудеса самостійно, але що Бог зміцнив Його Духом Святим, давши Йому силу здійснювати різні ознаки. Свою вимогу вони ґрунтують на наступних віршах Корану:

«Ми дарували Іcі, сину Мар’ям, ясні знамення та підтримали його Духом Святим» (Сура Аль-Бакара 2:87)

وَآتَيْنَا عِيسَى ابْن مَرْيَم الْبَيِّنَات وَأَيَّدْنَاه بِرُوح الْقُدُس (سُورَة الْبَقَرَة ٢ : ٨٧)

«Одним із них Ми віддали перевагу над іншими. Є серед них такі, з якими говорив Аллаг, а деяких Він підніс на [вищі] щаблі. І Ми дарували ясні знамення Іcі, сину Мар’ям, і Ми підтримали його Святим Духом.» (Сура Аль-Бакара 2:253)

تِلْك الرُّسُل فَضَّلْنَا بَعْضَهُم عَلَى بَعْض مِنْهُم مَن كَلَّم اللَّه وَرَفَع بَعْضَهُم دَرَجَات وَآتَيْنَا عِيسَى ابْن مَرْيَم الْبَيِّنَات وَأَيَّدْنَاه بِرُوح الْقُدُس (سُورَة الْبَقَرَة ٢ : ٢٥٣)

«Коли сказав Аллаг: «О Ісо, сину Мар’ям! Згадай милість Мою до тебе, коли укріпив Я тебе Духом Святим. І ти говорив із людьми в колисці й у дорослому віці; і коли Я навчив тебе писання й мудрості, Таурату й Інджілю; і коли з дозволу Мого ліпив ти з глини подобу птаха, дихав на неї, і вона ставала птахом із дозволу Мого; і як ти зцілював сліпонародженого й прокаженого з дозволу Мого; і коли воскрешав померлих із дозволу Мого; і коли стримав Я синів Ісраїля від тебе, коли ти прийшов до них із ясними знаменнями. І сказали ті, які не вірували з-посеред них: «Воістину, це справжнє чаклунство!» (Сура Аль-Маіда 5:110)

إِذ قَال اللَّه يَا عِيسَى ابْن مَرْيَم اذْكُر نِعْمَتِي عَلَيْك وَعَلَى وَالِدَتِك إِذ أَيَّدْتُك بِرُوح الْقُدُس تُكَلِّم النَّاس فِي الْمَهْد وَكَهْلا وَإِذ عَلَّمْتُك الْكِتَاب وَالْحِكْمَة وَالتَّوْرَاة وَالإِنْجِيل وَإِذ تَخْلُق مِن الطِّين كَهَيْئَة الطَّيْر بِإِذْنِي فَتَنْفُخ فِيهَا فَتَكُون طَيْرا بِإِذْنِي وَتُبْرِئ الأَكْمَه وَالأَبْرَص بِإِذْنِي وَإِذ تُخْرِج الْمَوْتَى بِإِذْنِي ... فَقَال الَّذِين كَفَرُوا مِنْهُم إِن هَذَا إِلا سِحْر مُبِين (سُورَة الْمَائِدَة ٥ : ١١٠)

Ось так сюрприз! Коран неодноразово свідчить про досконалу співпрацю між Аллахом, Христом і Святим Духом. Ці троє співпрацювали у цілісній єдності, здійснюючи разом чудеса Христа. Християни також вірять у спільну дію Святої Трійці.

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on November 08, 2023, at 02:05 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)