Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 14-Christ and Muhammad -- 010 (The Young Creator)
This page in: -- Cebuano -- English -- German? -- Hausa -- Igbo -- Indonesian -- Somali -- Telugu -- UKRAINIAN -- Yoruba

Previous Chapter -- Next Chapter

14. ХРИСТА та МУХАММАДА
Відкриття В Корані Про Христа та Мухаммада
6. Ознаки Мухаммада та Христа

c) Молодий Творець


Ми читаємо в Корані, а не в Євангелії, що Ісус, бувши хлопчиком, сформував із глини подобу птаха і вдихнув у неї; потім він став живим птахом, що летів у небі:

«Я прийшов до вас зі знаменням від Господа вашого. Я виліплю вам із глини подобу птаха, дмухну на неї, і вона, з дозволу Аллага, стане птахом. Я зцілю сліпонародженого й прокаженого і я воскрешу померлого — з дозволу Аллага!» (СураАльІмран 3:49)

أَنِّي قَد جِئْتُكُم بِآيَة مِن رَبِّكُم أَنِّي أَخْلُق لَكُم مِن الطِّين كَهَيْئَة الطَّيْر فَأَنْفُخ فِيه فَيَكُون طَيْرا بِإِذْن اللَّه وَأُبْرِئ الأَكْمَه وَالأَبْرَص وَأُحْيِي الْمَوْتَى بِإِذْن اللَّه (سُورَة آل عِمْرَان ٣ : ٤٩)

У цьому вірші ми знаходимо унікальну фразу: «Я створю для вас», яка вказує на те, що Христос є здатним Творцем. Людина не може створити щось із нічого, ні вдихнути життя в те, що було неживим.

Коран свідчить про здатність Христа давати життя своїм прискореним диханням. Він вдихнув глиняного птаха, і він став живим, точно так, як раніше Бог вдихнув в Адама. Це означає, що Христос має в собі Животворчого Духа; Він здатний вдихнути життя в неживу глину.

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on November 08, 2023, at 02:06 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)