Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 14-Christ and Muhammad -- 018 (The Unique Sign of God)
This page in: -- Cebuano -- English -- German? -- Hausa -- Igbo -- Indonesian -- Somali -- Telugu -- UKRAINIAN -- Yoruba

Previous Chapter -- Next Chapter

14. ХРИСТА та МУХАММАДА
Відкриття В Корані Про Христа та Мухаммада

10. Унікальний Божий Знак


Ісламське натхнення призначає Ісуса «Знаком Аллаха» (Аят-Уллах). Згідно з ісламом, Бог зробив Ісуса та Його матір знаком для людей:

«І Ми зробимо його знаменням для людей» (СураМар’ям 19:21).

وَلِنَجْعَلَه آيَة لِلنَّاس (سُورَة مَرْيَم ١٩ : ٢١)

«Ми вдихнули в неї від нашого Духу, зробивши її саму та її сина знаменням для світів!» (Сура Аль-Анбія 21:91)

فَنَفَخْنَا فِيهَا مِن رُوحِنَا وَجَعَلْنَاهَا وَابْنَهَا آيَة لِلْعَالَمِين (سُورَة الأَنْبِيَاء ٢١ : ١٩)

Христос отримав цей унікальний титул не від людей, а безпосередньо від Бога. Він не отримав титулу «Знак Божий» за те, що отримав вищу освіту в університеті, але носить цей видатний титул з самого дня Свого народження на цьому світі. На відміну від інших, найвищі звання Мусульман Шиїтів зарезервовані для видатних учених, які заслужили титул Аятолли, що означає «знак Аллаха». Багато мусульман надмірно підкреслювали своє вшанування Хомейні, оскільки вони називали його не лише «Аятолою» (Знак Божий), а й Рухулою («Дух Аллаха»). Християни мали свій «Знак Божий» в Ісусі Христі протягом 1990 років! У шиїтів в останні роки був свій знаменитий Аятолла. У чому різниця між Хомейні та Христом? Розрив між цими двома чоловіками непереборний. Христос зціляв хворих, очищав прокажених, воскрешав мертвих, нагодував голодних, втішав стражденних, благословляв Своїх ворогів, встановив мир між людьми та Богом та врятував мільйони від загибелі в Судний день. З іншого боку, Хомейні ввів свій народ у дві катастрофічні війни в Іраці та Афганістані, де мільйони мусульман були вбиті, покалічені, пограбовані, втративши свої будинки та засоби для існування. Він проклинав усіх, кого вважав ворогами ісламу, особливо США. Яка невимовна різниця між Аятоллою християн та шиїтами!

Сунітські мусульманські вчені почувалися ображеними на Аятоллу Хомейні, коли він дозволив своїм послідовникам називати його «Духом Аллаха» (Руху-Аллах) або «Духом Святості» (Рухул-Кудсі). Навіть Мухаммад не прийняв для себе таких титулів. Сунітські вчені з різних арабських країн зустрілися в Касабланці (Марокко) та погодились засудити цю практику. Король Марокко Хасан II публічно оголосив, що якщо Хомейні не зупинить своїх послідовників називати його Рухулою або Рухул-Кудсі, його (Аятоллу Хомейні) слід виключити з ісламу і більше не слід розглядати як мусульманина. Король засновував свою декларацію на коранських свідченнях того, що у світовій історії є лише одна людина, яка має право називати себе «Духом Святості»: Іса, Син Марії, бо Він народився від Святого Духа. Щоб засудити шиїтів, суніти чітко визнали правду, що Ісус є єдиною людиною, коли-небудь народженою Духом Божим.

Хомейні був призначений людьми, як «Знак Бога» для шиїтів, які проживають переважно в Ірані. Однак Христос був справжнім «Божим Знаком» для всіх людей. Він був не лише «Знаком Бога» для християн чи євреїв, але також для індусів, буддистів, атеїстів, мусульман та всіх інших. Той, хто глибоко вивчає життя Христа, зрозуміє, що Він є досконалим Аятоллою, справжнім «Божим Знаком».

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on November 08, 2023, at 02:22 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)