Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 11-Presuppositional Apologetics -- 045 (A fool by any other name)
This page in: -- Chinese -- English -- French? -- German -- Indonesian -- Russian -- Tamil -- UKRAINIAN

Previous Chapter -- Next Chapter

11. Біблійне Введеня в Апологетику Передумов
Як Виявити Основні Недоліки та Приховану Неправду в Нападках на Християнську Віру
РОЗДІЛ 4 – АПОЛОГЕТИКА ПЕРЕДУМОВ В ДІЇ
31. Відповідь на світогляд унітарних біблійних підробок – ІСЛАМ

e) Дурень на будь-яке інше ім’я


Порівняйте наступні вірші Корану:

(i) «Скажи: «Я не є чимось новим серед посланцiв i я не знаю, що станеться зi мною та вами. Я лише йду за тим, що вiдкрито менi. I я лише несу вiд Нього до вас ясну пересторогу!» (К 46:9)
(ii) «I коли сказав Аллаг: «О Iсо, сину Мар’ям, чи говорив ти людям: «Вiзьмiть мене й матiр мою за двох богiв нарiвнi з Аллагом»» (К 5:116)
(iii) «Сказали юдеї: «Узайр — син Аллага!» Сказали християни: «Месiя — син Аллага!» Цi слова з їхнiх вуст схожi на слова невiруючих, якi жили ранiше. Нехай знищить їх Аллаг! Як же вони вiддалилися!»(К 9:30)

Тут є дві речі. По-перше, у нас є нібито посланець, який приносить повідомлення від Бога, але він навіть не впевнений у своєму власному спасінні (порівняйте це з Ефесянам 1:7, Римлянам 3:24 і так далі). Що б ви сказали тим, хто каже вам «приходьте і дотримуйтесь цього світогляду», але вони не знають, куди це їх заведе і що станеться з ними чи вами?

Другі два вірші показують нам, що «всезнаючий Аллаг» насправді нічого не знає. Заради аргументації, давайте уявимо, що християни змінили Біблію і винайшли вчення про Трійцю; але хіба Аллаг не повинен принаймні правильно розуміти те, що говорять християни? Християнська Трійця, безсумнівно, не є Батько/Мати/Син, як стверджує Коран, і єдине, що ми дізнаємося з цього вірша, це те, що Аллаг насправді не знає, про що він говорить.

Те ж саме стосується останнього вірша. Коран звинувачує євреїв у тому, що вони кажуть: «Ездра — син Аллага», але цього немає в жодному єврейському письмі! Тоді Аллаг назвав їх обдуреними. На жаль, я думаю, що єдина омана тут — це та, що поширюється цими віршами.

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on March 29, 2023, at 02:54 PM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)