Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 14-Christ and Muhammad -- 005 (The Righteousness of Muhammad and of Christ)
This page in: -- Cebuano -- English -- German? -- Hausa -- Igbo -- Indonesian -- Somali -- Telugu -- UKRAINIAN -- Yoruba

Previous Chapter -- Next Chapter

14. ХРИСТА та МУХАММАДА
Відкриття В Корані Про Христа та Мухаммада

4. Праведність Мухаммада та Христа


Кажуть, що коли Мухаммад був дитиною, прийшли два ангели і очистили його серце. Мусульманські вчені підтримують цю історію віршем Корану:

«Чи не розкрили Ми тобі серце твоє,і не зняли Ми з тебе ношу твою, яка обтяжувала спину твою?» (Сура Аш-Шарх 94:1-3)

أَلَم نَشْرَح لَك صَدْرَك وَوَضَعْنَا عَنْك وِزْرَك الَّذِي أَنْقَض ظَهْرَك (سُورَة الشَّرْح ٩٤ : ١ - ٣)

З цього часу Мухаммад прийняв почесний титул «аль-Мустафа», тобто «Обраний». Сам по собі він не був чистим і праведним, бо обидва ангели повинні були зняти тягар з його серця, щоб очистити його. Мухаммаду була потрібна «операція на серці», щоб очиститися і стати пророком і посланцем Аллаха.

З іншого боку, ми читаємо в Корані, що Син Марії буде «найчистішим» з моменту Свого народження; ангел сказав:

«Воістину, я тільки посланець Господа твого й маю дарувати тобі пречистого хлопчика!» (Sura Maryam 19:19)

إِنَّمَا أَنَا رَسُول رَبِّك لأَهَب لَك غُلاَما زَكِيّا (سُورَة مَرْيَم ١٩ : ١٩)

Мусульманські вчені аль-Табарі, аль-Байдаві та аль-Замахшарі погодились, що вираз «найчистіший» (закіян) означає бездоганний, невинний і безгрішний. До народження Христа божественне натхнення проголошувало, що той, хто мав народитися від Духа Божого, завжди житиме чисто, без жодного гріха. Не було потреби очищати Його серце, бо Він був святий Сам по Собі. Син Марії не лише чув Слово Боже, Він сам був цим Словом. Не було різниці між Його діями та Його словами. Він залишився бездоганним і без гріха.

Коран кілька разів свідчить, що певні пророки чинили конкретні гріхи, але не Христос, Він жив завжди був бездоганним і чистим. Дух Божий зберігав Христа від дня Його народження в повній святості, хоч Він і був людиною. Він не впав у спокусу, бо Він був втіленим Духом Божим.

Мухаммад тричі відкрито зізнається в Корані, що мусив просити прощення в Аллаха:

«Проси прощення за свій гріх і прославляй Господа свого хвалою ввечері та зранку!» (Сура Ґафір 40:55)

وَاسْتَغْفِر لِذَنْبِك وَسَبِّح بِحَمْد رَبِّك بِالْعَشِي وَالإِبْكَار (سُورَة غَافِر ٤٠ : ٥٥)

«проси прощення за свій гріх, за гріх віруючих чоловіків і жінок. Аллаг знає про вашу працю та про ваш відпочинок!» (Сура Мухаммад 47:19)

وَاسْتَغْفِر لِذَنْبِك وَلِلْمُؤْمِنِين وَالْمُؤْمِنَات وَاللَّه يَعْلَم مُتَقَلَّبَكُم وَمَثْوَاكُمْ (سُورَة مُحَمَّد ٤٧ : ١٩)

«Ми дарували тобі переконливу перемогу,щоб Аллаг простив тобі гріх, який був раніше та який буде згодом» (Сура Аль-Фатх 48:1-2)

إِنَّا فَتَحْنَا لَك فَتْحا مُبِينا لِيَغْفِر لَك اللَّه مَا تَقَدَّم مِن ذَنْبِك وَمَا تَأَخَّرَ (سُورَة الْفَتْح ٤٨ : ١ و ٢)

Деякі мусульмани відмовляються приймати ці вірші, які Коран чітко відкриває на своїх сторінках. Інші намагаються пояснити правду.

Мухаммад був нормальним чоловіком, народженим від двох батьків. Він жив природним життям і грішив, як ми грішимо. Він попросив Аллаха прощення за свої гріхи. Однак Христос народився від Духа Божого; Він був втіленим Словом Божим, який жив чисто і свято у Його народженні.

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on November 08, 2023, at 01:53 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)