Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 14-Christ and Muhammad -- 011 (The Kind Provider)
This page in: -- Cebuano -- English -- German? -- Hausa -- Igbo -- Indonesian -- Somali -- Telugu -- UKRAINIAN -- Yoruba

Previous Chapter -- Next Chapter

14. ХРИСТА та МУХАММАДА
Відкриття В Корані Про Христа та Мухаммада
6. Ознаки Мухаммада та Христа

d) Добрий Годувальник


Народ в Палестині помітив необмежені можливості Сина Марії і пішов услід за Ним навіть в пустелю, не звертаючи уваги на час і складні обставини. Вони слухали Його до пізнього вечора Коран свідчить про те, що Христос надав стіл з їжею, який Він приніс з небес, щоб задовольнити натовп в пустелі:

«Коли апостоли сказали: «О Ісо, сину Мар’ям! Чи може Господь твій зіслати нам трапезу з неба?» Він мовив: «Бійтеся Аллага, якщо ви віруючі!»Вони сказали: «Ми бажаємо скуштувати її, щоб заспокоїлися серця наші та впевнилися ми, що ти сказав нам правду, і щоб ми були свідками цього!»Сказав Іса, син Мар’ям: «О Аллаг, Господи наш! Зішли нам трапезу з неба, яка була би святом для перших із нас і для останніх із нас — як знамення від Тебе; наділи ж нас, бо Ти — найкращий із наділяючих!»Сказав Аллаг: «Воістину, Я зішлю її вам, але якщо хтось із вас і після цього не увірує, то, воістину, Я скараю його такою карою, якою не карав нікого з [жителів] світів».(СураАль-Маіда 5:112-115)

إِذ قَال الْحَوَارِيُّون يَا عِيسَى ابْن مَرْيَم هَل يَسْتَطِيع رَبُّك أَن يُنَزِّل عَلَيْنَا مَائِدَة مِن السَّمَاء قَال اتَّقُوا اللَّه إِن كُنْتُم مُؤْمِنِين قَالُوا نُرِيد أَن نَأْكُل مِنْهَا وَتَطْمَئِن قُلُوبُنَا وَنَعْلَم أَن قَد صَدَقْتَنَا وَنَكُون عَلَيْهَا مِن الشَّاهِدِين قَال عِيسَى ابْن مَرْيَم اللَّهُم رَبَّنَا أَنْزِل عَلَيْنَا مَاِئدَة مِن السَّمَاء تَكُون لَنَا عِيدا لأَوَّلِنَا وَآخِرِنَا وَآيَة مِنْك وَارْزُقْنَا وَأَنْت خَيْر الرَّازِقِين قَال اللَّه إِنِّي مُنَزِّلُهَا عَلَيْكُم فَمَن يَكْفُر بَعْد مِنْكُم فَإِنِّي أُعَذِّبُه عَذَابا لا أُعَذِّبُه أَحَدا مِن الْعَالَمِين (سُورَة الْمَائِدَة ٥ : ١١٢ - ١١٥)

Мусульманські вчені обговорювали з усіх боків кількість і якість їжі, що подається на цей стіл в пустелі, замість того, щоб досліджувати Особистість, яка її давала. Згідно з Євангелієм, Христос використовував п'ять хлібів і дві риби, подякував і нагодував цими предметами п'ять тисяч чоловіків, крім жінок і дітей. Цим Він на практиці продемонстрував Свою безмежну владу Творця. Христос ніколи не вимовляв порожніх слів; Він робив те, чого навчав і виявляв Свою волю та любов через великі і могутні чудеса.

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on November 08, 2023, at 02:07 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)