Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 14-Christ and Muhammad -- 012 (The Revealer of Secrets)
This page in: -- Cebuano -- English -- German? -- Hausa -- Igbo -- Indonesian -- Somali -- Telugu -- UKRAINIAN -- Yoruba

Previous Chapter -- Next Chapter

14. ХРИСТА та МУХАММАДА
Відкриття В Корані Про Христа та Мухаммада
6. Ознаки Мухаммада та Христа

e) Відкривач Таємниць


У Корані Мухаммад заявляє:

«Я не говорю вам, що в мене скарбниці Аллага та що я знаю потаємне. І не говорю вам, що я — ангел.» (Сура Аль-Ан’ам 6:50)

لا أَقُول لَكُم عِنْدِي خَزَائِن اللَّه وَلا أَعْلَم الْغَيْب (سُورَة الأَنْعَام ٦ : ٥٠)

Але з Христом зовсім інша справа. Мухаммад вказав на Ісуса Христа і сказав, що Він той, хто знає секрети людей і бачить невидиме; ці здібності призначені тільки для Бога. Мухаммад цитує Христа в Корані:

«Я розповім вам про те, що ви їсте, та що відкладаєте про запас у будинках своїх. Воістину, у цьому буде знамення для вас, якщо ви є віруючими» (Сура Аль Імран 3:49)

وَأُنَبِّئُكُم بِمَا تَأْكُلُون وَمَا تَدَّخِرُون فِي بُيُوتِكُم إِن فِي ذَلِك لآيَة لَكُم إِن كُنْتُم مُؤْمِنِين (سُورَة آل عِمْرَان ٣ : ٤٩)

Мухаммад описав здатність Христа як всезнаючу, щоб дорікнути й застерегти декого зі своїх егоїстичних послідовників. Йому були огидні деякі люди з його мусульманських послідовників з Медіни, тому що вони приховували у своїх будинках їжу та скарби, відмовляючись поділитися всім своїм майном з переселенцями з Мекки. Тому він попередив їх, що Христос скоро повернеться як Суддя, щоб правити в Судний День. Мухаммад сказав, що Христос дізнається про все, що вони робили в самоті у своїх будинках. Він буде знати не тільки те, що вони з'їли, а й те, що вони сховали. У Судний день не буде можливості сховатися від Його очей. Важко знайти кращий доказ або краще визнання божественності Христа з боку Мухаммада. Він зізнався, що Христос знає приховану істину й може читати секрети, що знаходяться в серцях людей. Він знає всі ваші таємниці в деталях. Він розкриє ваші справи, добрі чи злі, бо він Всезнаючий. Ніхто нічого не може приховати від Нього.

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on November 08, 2023, at 02:09 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)