Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 14-Christ and Muhammad -- 015 (The Deaths of Muhammad and of Christ)
This page in: -- Cebuano -- English -- German? -- Hausa -- Igbo -- Indonesian -- Somali -- Telugu -- UKRAINIAN -- Yoruba

Previous Chapter -- Next Chapter

14. ХРИСТА та МУХАММАДА
Відкриття В Корані Про Христа та Мухаммада

7. Смерть Мухаммада та Христа


Ібн Хішам у своїй біографії Пророка повідомляє, що Мухаммад помер після страждання від високої температури. Перед смертю Мухаммад стверджував, що отрута євреїв розбила йому серце. Коли єврейська невільниця додала отруту в їжу, то гість, який їв разом з Мухаммадом, помер! Сам Мухаммад відчув отруєну їжу і виплюнув те, що було в його роті, перш ніж її проковтнути. Однак його тіло поглинуло частину отрути, і врешті решт саме це і стало причиною його смерті.

Однак смерть Христа була ясно пророкована в Корані, виконуючи задум Божий як благословення для всіх людей. У Корані Всевишній звертається безпосередньо до Ісуса:

«Я упокою тебе і піднесу тебе до Себе» (Сура Аль Імран 3:55)

إِنِّي مُتَوَفِّيك وَرَافِعُك إِلَي (سُورَة آل عِمْرَان ٣ : ٥٥)

Хоч ця цитата не написана в Євангелії, вона доводить, що згідно з Кораном Христос не був випадково вбитий, а мирно помер згідно з волею Божою.

Коран не заперечує історичної смерті Христа, як стверджують деякі невіруючі, оскільки ми читаємо пророцтво, яке Христос виголосив про власну смерть у Сурі Мар’ям19:33:

«Мир мені в день мого народження, в день моєї смерті та в день, коли я воскресну до життя!»

وَالسَّلاَم عَلَي يَوْم وُلِدْت وَيَوْم أَمُوت وَيَوْم أُبْعَث حَيّا (سُورَة مَرْيَم ١٩ : ٣٣)

Це велике визнання Корану підтверджує, що Христос народився, помер і воскрес із могили. Цією декларацією Мухаммад підтримав вчення Євангелія. Кожен, хто вірить у послідовність цієї історичної події, житиме з Тим, хто живий зараз і назавжди!

Коли Христос повернеться на цю землю, Він більше ніколи не помре. У Сурі Мар'ям він не вказав, що Він помре в далекому майбутньому, але найближчим часом, після Свого народження та життя. Коран свідчить про те, що Христос народився, що Він помер і що Він воскрес у послідовному ланцюжку подій. Християни впевнені в історичності смерті та воскресіння Сина Марії.

Христос помер добровільно і в повному спокої. Ми читаємо це в Євангелії та в Корані. Христос заздалегідь знав, як Він помре. Він навіть призначив день і годину власної смерті, щоб вони збігалися зі святами Пасхи, згідно із Законом Мойсея. Він відкрив, що помре як спокутна жертва, врятувавши всіх, хто вірить у Нього, від своїх гріхів та вічного вогню. Всі люди вмирають, бо згрішили, але Христос ніколи не згрішив. Коран підтверджує це кілька разів. Христос не помер за власні гріхи, але взяв наші гріхи на Себе і помер замість нас. Існує божественний мир і особливе значення, яке оточує Його смерть за словами Сури Мар’ям, бо Він — Агнець Божий, який поніс гріхи світу у Своїй великій любові.

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on November 08, 2023, at 02:14 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)