Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 14-Christ and Muhammad -- 016 (Muhammad and Christ After Their Deaths)
This page in: -- Cebuano -- English -- German? -- Hausa -- Igbo -- Indonesian -- Somali -- Telugu -- UKRAINIAN -- Yoruba

Previous Chapter -- Next Chapter

14. ХРИСТА та МУХАММАДА
Відкриття В Корані Про Христа та Мухаммада

8. Мухаммад і Христос після їх смерті


Мухаммад був похований у Медіні, його могила зберігається донині. Мусульмани вірять, що його душа знаходиться в проміжному місці для померлих (Барзах), очікуючи Судного дня.

Ми читаємо в Корані, що Бог воскресив Христа до Себе, обіцяючи Йому:

«Я упокою тебе і піднесу тебе до Себе» (Сура Аль Імран 3:55)

إِنِّي مُتَوَفِّيك وَرَافِعُك إِلَي (سُورَة آل عِمْرَان ٣ : ٥٥)

Ця обіцянка підтверджена в Корані як здійснений факт:

«Це Аллаг підніс його до Себе» (Сура Ан-Ніса 4:158)

بَل رَفَعَه اللَّه إِلَيْه (سُورَة النِّسَاء ٤ : ١٥٨)

Іншими словами, Бог покликав Сина Марії з могили і підняв Його до Себе. Зараз він живе біля Бога, Його високо шанують на землі та у вічності. Коран свідчить:

«О Мар’ям! Воістину, Аллаг сповіщає тобі добру звістку про слово від Нього! Ім’я йому — Іса Месія, син Мар’ям. Він буде пошанований у житті нинішньому та в житті наступному і буде він одним із наближених!» (СураАль Імран 3:45)

يَا مَرْيَم إِن اللَّه يُبَشِّرُك بِكَلِمَة مِنْه اسْمُه الْمَسِيح عِيسَى ابْن مَرْيَم وَجِيها فِي الدُّنْيَا وَالآخِرَة وَمِن الْمُقَرَّبِين (سُورَة آل عِمْرَان ٣ : ٤٥)

Могила Христа порожня, бо Він справді воскрес, як Він проголосив заздалегідь. Але останки Мухаммада все ще знаходяться в його могилі. Христос живе. Мухаммад помер. Мухаммад не воскрес із могили і не піднявся на небо. Існує незмінна різниця між життям і смертю. Як життя більше за смерть, так і Христос більший за Мухаммада. Ісус — це вічне життя в особі. Сам Коран чітко зображує живого Христа для всіх, хто шукає вічного життя.

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on November 08, 2023, at 02:16 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)