Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 16-Who Started Islam -- 001 (Point of departure: A question that must be answered)
This page in: -- English -- Indonesian -- Malayalam -- Russian -- Tamil? -- UKRAINIAN

Next Chapter

16. Хто започаткував Іслам: Авраам чи араби?

Точка відліку: Питання, на яке треба відповісти


a) Питання (з Південної Індії): Одна з наших співрозмовниць походить з міста в Південній Індії. Вона працює професоркою у державному гуманітарному коледжі для жінок, який належить мусульманській організації. Понад 85% дівчат, які там навчаються – це студентки-мусульманки. Через наші контакти там ми дізналися, що в їхньому коледжі є три жінки-професорки-мусульманки, які зацікавлені у вивченні Слова Божого в Тавраті та Інджилі. Тепер вони спантеличені та звернулися до нашої контактної особи з наступним питанням: «Іслам почався з Авраама, Агар та Ізмаїла, чи Іслам почався з арабів?». Мусульманські професорки потребують доказів того, який з цих двох варіантів є істинним. Наша співрозмовниця чекає від нас відповіді. Чи можете Ви допомогти нам відповісти їй? З повагою, П.

b) Відповідь: Це питання з Південної Індії про походження Ісламу було передано низці людей, які добре знають Арабів та Іслам. У відповіді, яку ви зараз прочитаєте, об'єднані матеріали цих рабів Господніх з різних країн Арабського світу: з Марокко (Касабланка), з Єгипту (Каїр), з Ємену (Сана), з Саудівської Аравії (Мекка), з Палестини (Віфлеєм) і з Лівану (Бейрут). Сьогодні вони живуть в Азії, Африці, Європі та Америці. Ось їх відповідь:

Було б ідеально, якби ми могли б обговорити це питання безпосередньо з першими послідовниками Мухаммада і з першими нащадками Авраама. Це, звичайно, неможливо, оскільки вони вже давно відійшли у вічність. Тому нам доводиться звертатися до письмової інформації від цих людей і про цих людей, що доступна нам сьогодні, щоб спробувати відповісти на це питання про те, чи був Іслам започаткований Авраамом, чи Арабами. Залежно від того, до якого джерела ви звернетеся, ви, звичайно, отримаєте різну відповідь. Ось чому питання про походження Ісламу є проблемою в першу чергу. Навіть в рамках сучасного Ісламу ви отримаєте різні відповіді, що пов'язано з характером ранніх текстів Ісламу. Далі ми представимо та обговоримо різні джерела про Авраама та його перших нащадків, а також про Мухаммеда та його перших послідовників.

На перший погляд це питання про походження Ісламу здається простим: Іслам був започаткований або Авраамом задовго до часів Мухаммеда, або Арабами за часів Мухаммеда. Але якщо розібратися в деталях, то виявиться, що це питання набагато складніше, ніж можна було б очікувати. Для того, щоб мати можливість правильно відповісти на питання, хто започаткував Іслам – Авраам чи Араби, ми розберемося з кожним з чотирьох елементів цього питання і підійдемо до нього з п'яти різних сторін:

  1. Що таке ІСЛАМ?
  2. Де жив АВРАММ?
  3. Чи відвідував АВРААМ Мекку?
  4. Хто були АРАБИ, які започаткували Іслам?
  5. Чи можна РОЗПОЧАТИ Іслам?

Давайте розглянемо кожне з цих питань окремо, щоб побачити, яку роль воно відіграє в питанні, поставленому жінками-професорками в Південній Індії.

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on December 19, 2023, at 02:59 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)