Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 16-Who Started Islam -- 014 (Introduction)
This page in: -- English -- Indonesian -- Malayalam -- Russian -- Tamil? -- UKRAINIAN

Previous Chapter -- Next Chapter

16. Хто започаткував Іслам: Авраам чи араби?
Розділ 4. Хто були араби, які започаткували Іслам?

4.1. Вступ


Більшість людей погоджуються з тим, що Іслам нашого сучасного світу був започаткований арабом Мухаммедом та його арабськими послідовниками на початку сьомого століття нашої ери. Процес становлення цього Ісламу дуже складний, і пройшло кілька століть, перш ніж Іслам набув тієї форми, яку він має сьогодні, але все почалося з арабів після 610 року нашої ери.

Лише деякі атеїсти або раціоналісти останніми роками почали ставити під сумнів цю мусульманську віру і вигадувати альтернативні наративи, згідно з якими Мухаммед ніколи не існував, а був вигаданий людьми в Західній Азії після того, як Аббасиди перебрали на себе правління Арабською імперією в 750 році нашої ери. Відомим, а для мусульман сумнозвісним проектом, що слідує цьому типу екстремальної історичної критики Мухаммеда, Корану і раннього Ісламу, є Міжнародна співпраця «Інара», яка з 2005 року опублікувала свої висновки в дев'яти томах (кожен том обсягом від 400 до 930 сторінок). Ми не будемо стежити за цими дискусіями, які її прихильники намагаються зробити правдоподібними на основі мізерних археологічних і палеографічних спостережень.

Тут ми зосередимося на стандартній мусульманській догмі про генезу Ісламу. Щоб розкрити деякі хитросплетіння і пов'язані з ними проблеми, які тягне за собою ця стандартна мусульманська догма, дозволимо собі в цьому розділі спрямувати пошук відповіді на питання про те, хто започаткував Іслам, на наступні питання:

a) Чи всі араби були арабами?
б) Наскільки Коран написаний арабською мовою?
в) Хто були першими предками арабів?
г) Чи були Авраам та Ізмаїл арабами?
д) Як почався Іслам серед арабів?

Розглянемо кожне з цих питань окремо, щоб побачити пов'язані з ними проблеми.

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on December 20, 2023, at 03:43 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)