Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 14-Christ and Muhammad -- 013 (The Wise Legislator)
This page in: -- Cebuano -- English -- German? -- Hausa -- Igbo -- Indonesian -- Somali -- Telugu -- UKRAINIAN -- Yoruba

Previous Chapter -- Next Chapter

14. ХРИСТА та МУХАММАДА
Відкриття В Корані Про Христа та Мухаммада
6. Ознаки Мухаммада та Христа

f) Мудрий Законодавець


Ми читаємо в Корані, що Христос дозволяв Своїм послідовникам те, що було заборонено Законом Мойсея. Христос не змушував їх виконувати всі накази Мойсея. В Євангелії Христос чітко дав зрозуміти, що вся їжа, яка потрапляє в шлунок, не занечищує нас; саме думки, що виходять з нашого серця, роблять нас нечистими: «Бо з серця виходять лихі думки, душогубства, перелюби, розпуста, крадіж, неправдиві засвідчення, богозневаги» (Від Матвія 15:19). Христос відкрив законодавчу революцію, бо Він був божественним Законодавцем, який прийняв право та повноваження вдосконалювати і завершувати Закон. Коран підтверджує цей унікальний привілей Христа, що Він не підпорядковувався Закону, а правив над ним і вдосконалював його. Мойсей, усі пророки та всі інші в Старому Завіті жили за Законом. Очікувалось, що вони виконають Закон. Але Христос мав владу та силу вдосконалити та завершити його. З цієї причини Він проголошує в Корані:

«Я буду підтверджувати те, що було до мене в Таураті. Я дозволю вам частину того, що заборонено вам.» (Сура Аль Імран 3:50)

وَمُصَدِّقًا لِمَا بَيْن يَدَي مِن التَّوْرَاة وَلأُحِل لَكُم بَعْض الَّذِي حُرِّم عَلَيْكُمْ (سُورَة آل عِمْرَان ٣ : ٥٠)

В Євангелії Христос каже: «Ви чули, що сказано: Око за око, і зуб за зуба. А я кажу вам: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує,..» (Від Матвія 5:38-44).

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on November 08, 2023, at 02:10 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)