Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 16-Who Started Islam -- 009 (On which verses of the Koran do Muslims base their faith that Abraham went to Mecca?)
This page in: -- English -- Indonesian -- Malayalam -- Russian -- Tamil? -- UKRAINIAN

Previous Chapter -- Next Chapter

16. Хто започаткував Іслам: Авраам чи араби?
Розділ 3. Чи відвідував Авраам Мекку?

3.2. На яких віршах Корану мусульмани засновують свою віру в те, що Авраам ходив до Мекки?


У Корані є шість віршів, які дали підстави мусульманам вважати, що Авраам принаймні деякий час перебував у Мецці (далі наводяться дослівні переклади з арабського оригіналу):

«95 Воістину, перший дім, який був поставлений для людей, той, що в Бакці, (благословенний) і є дороговказом для світів. 96 У ньому (є) явні (чудесні) знамення для людей, оселя Авраама. І хто увійшов до неї, той був у безпеці. І перед Аллахом на людях лежить обов'язок (здійснювати) паломництво до цього будинку, хто в змозі до нього дійти. А хто не увірував, то Аллах багатий з (тобто порівняно з) світами» (Сура Аль-Імран 3:95-96)

«І було, коли Ми (тобто Аллах) поселили Авраама на місці будинку; то (Ми сказали йому): «Не зв'язуй зі мною нічого. І очисти мій дім для тих, хто обходить, і для тих, хто живе, і для тих, хто стоїть на колінах» (Сура Аль-Хадж 22:26)

Авраам молився: «Господи, воістину, я зробив так, щоб (частина) мого потомства жила в долині без рослин, біля Твого табуйованого (тобто священного) дому, Господи, щоб вони здійснювали ритуальні молитви. Так, щоб до них прикипіли серця людей. І заповідай їм плоди, можливо, вони будуть вдячні» (Сура Ібрагім 14:37)

«І було, коли Авраам підняв підвалини від будинку, і Ізмаїл (з ним), (вони сказали?): «Господь наш, прийми (це?) від нас». Воістину, Ти – Слухач, Знавець» (Сура Аль-Бакара 2:127)

«І це було тоді, коли Ми (тобто Господь Авраама) зробили дім для людей місцем для подорожі і безпекою. І взяли житло Авраама місцем молитви. І Ми (тобто Господь Авраама) уклали угоду з Авраамом і з Ізмаїлом, щоб очистити Мій дім для тих, хто обходить, і для тих, хто віддається, і для тих, хто схиляє коліна» (Сура Аль-Бакара 2:125)

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on December 19, 2023, at 02:27 PM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)