Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 16-Who Started Islam -- 024 (Answers from the Suhuf Ibrahim)
This page in: -- English -- Indonesian -- Malayalam -- Russian -- Tamil? -- UKRAINIAN

Previous Chapter -- Next Chapter

16. Хто започаткував Іслам: Авраам чи араби?
Розділ 6. Підсумки та перспективи

6.2. Відповіді від «Сухуфа Ібрагім»


Тепер ми підійшли до Сухуф Ібрагім (сторінок Писання Авраама) на івриті Таврат Муса (Тора Мойсея), оскільки її текст виник незабаром після того, як жили Авраам і його сини (див. 3.5). Вона була складена Мойсеєм, який був нащадком Авраама через Ісаака, Якова і Левія і жив приблизно за 2200 років до Мухаммеда і його арабів.

Відповідь Сухуфа Ібрагіма проста і однозначна: Іслам започаткували араби, а не Авраам чи Ізмаїл. Ми бачили кілька причин для цього:

Перш за все, в «Сухуф Ібрагім» немає жодної згадки про Іслам. Зокрема, Авраам не описується там як такий, що підкорився Аллаху як мусульманин, як це стверджував Коран 2200 років потому.

Далі, згідно з Сухуфом Ібрагіма, Авраам ніколи не відвідував Аравію або Мекку зі своїм сином Ізмаїлом і не будував там будинку, який сьогодні мусульмани ототожнюють з Каабою в Мецці (див. 2.3). Навпаки, син Авраама з матір'ю Агар були відправлені Авраамом у пустелю Вірсавії на півдні Палестини, а пізніше Ізмаїл жив у східній частині Синайського півострова між Палестиною і Єгиптом (див. 2.2).

Крім того, Авраам був не арабом, а євреєм (див. 4.5е). Якби Авраам започаткував Іслам, то в нашому світі сьогодні існував би єврейський Іслам, чого не відбувається. Єдиний Іслам в нашому світі сьогодні – це арабський Іслам.

І, нарешті, Сухуф Ібрагім наводить докладні генеалогії предків Авраама (див. 4.5c) і його нащадків (див. 4.5d і 4.5e), які Коран опустив (див. 4.5g). Хоча деякі з нащадків Авраама (через його сина від Агар і через його шістьох пізніших синів від Кетури) могли оселитися на півночі і, можливо, також на півдні Аравійського півострова, тим не менш, згідно з Сухуф Ібрагімом, ні Авраам, ні його первісток Ізмаїл не оселилися в Хіджазі або в Мецці, як, здається, припускає Коран. Швидше за все, його сини від Ізмаїла оселилися в піщаних пустелях між Синайським півостровом і піщаними пустелями між річками Євфрат і Тигр поблизу Ассирії в сучасному Іраку (див. 4.5e), що в кращому випадку включало б найпівнічніші райони Аравійського півострова (пустеля Нафуд).

Отже, оскільки в «Сухуф Ібрагім» немає жодного сліду, який би пов'язував Авраама чи Ізмаїла з Ісламом, Меккою чи Каабою, то єдиною логічною відповіддю з цих «Сухуф Ібрагім» є те, що Іслам був започаткований арабами часів Мухаммада більш ніж через 2600 років після того, як жили Авраам та Ізмаїл.

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on December 21, 2023, at 09:55 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)