Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 16-Who Started Islam -- 026 (Consequences)
This page in: -- English -- Indonesian -- Malayalam -- Russian -- Tamil? -- UKRAINIAN

Previous Chapter -- Next Chapter

16. Хто започаткував Іслам: Авраам чи араби?
Розділ 6. Підсумки та перспективи

6.4. Наслідки


Як же тоді відповісти на питання про те, хто започаткував Іслам – Авраам чи араби? Якщо прислухатися до Корану і до його доповнень у мусульманських переказах, то ця проста альтернатива стає ще гіршою, тому що ці мусульманські джерела припускають, що, можливо, це був Авраам, або, можливо, це були араби, або, можливо, ні Авраам, ні араби не започаткували Іслам. Іншими словами, подвійна двозначність або конфлікт (Авраам або араби), до якого звертаються мусульманські професорки з Південної Індії, є спрощенням щонайменше потрійної двозначності або конфлікту (Авраам, або араби, або жоден з цих двох), притаманного Ісламу і його джерелам (Корану і мусульманським переказам). Іншими словами, питання з Південної Індії не може бути вирішене в рамках Ісламу або на основі Ісламських джерел. Навпаки, якщо уважно придивитися до цих мусульманських джерел, то прихована подвійність або суперечність (Авраам або араби) стає прихованою потрійністю або непослідовністю (Авраам, араби або ніхто з цих двох), що є більш серйозним, ніж початкове питання.

Тільки звернувшись до джерел, що передували Ісламу, а саме до «Сухуф Ібрагім» (сторінки Писання Авраама) на івриті «Таврат Муса» (Тора Мойсея), можна раз і назавжди вирішити це питання. Адже там Авраам та Ізмаїл не були мусульманами і жодним чином не були пов'язані з Меккою. Отже, відповідь на основі Сухуфа Ібрагіма така, що, звичайно ж, тільки араби започаткували Іслам через два з половиною тисячоліття після того, як жили Авраам та Ізмаїл. Виходячи з цієї простої, але вирішальної відповіді, можна вказати на ще один фундаментальний факт: твердження про те, що Авраам і Ізмаїл стали мусульманами і побудували Каабу в Мецці, є частиною того Ісламу, який започаткували араби разом з Мухаммедом і після нього. Іншими словами, альтернатива, хто започаткував Іслам – Авраам чи араби, насправді є фальшивою альтернативою, оскільки вона приховує той факт, що саме араби запровадили ідею Авраама та Ізмаїла, яка є фундаментальною для Ісламу. Ніхто до них цього ніколи не стверджував.

Що ж можна зробити в такій ситуації? Багато з нас, хто долучився до написання цієї брошури, були виховані як мусульмани. Виявивши такі двозначності і невідповідності в Корані і мусульманських переказах – а таких суперечливих альтернатив в основоположних джерелах Ісламу набагато більше – ми відкрили свої уми і серця для послання Сухуфа Ібрагіма. Там ми виявили, що існує не тільки інше вчення про те, ким були Авраам та Ізмаїл і як вони жили, але, перш за все, що Бог Авраама відрізняється від Бога арабського Ісламу. Відкривши себе цьому Богу Авраама, ми відкрили для себе абсолютно новий духовний всесвіт, несумісний з духовним всесвітом арабського Ісламу. Ми відкрили свої серця цьому Богу Авраама і з тих пір відмовилися від Бога арабського Ісламу. Крім того, для тих з нас, хто долучився до написання цієї брошури, але не був вихований як мусульманин, дослідження, подібні до цього, роблять ще більш немислимим підкорення Богу арабського Ісламу, тому що ми маємо все, що нам потрібно, і навіть більше, ніж нам потрібно, з Богом Авраама.

Отже, для того, щоб вирішити їх питання, ми пропонуємо мусульманським професоркам Південної Індії прочитати і вивчити Сухуф Ібрагім, про який говорить сам Коран (див. суру 87:18-19, процитовану в п. 2.1 вище). У цьому оригінальному Писанні Авраама, складеному більш ніж за 2200 років до Корану, ви не тільки знайдете відповідь на своє питання, але й відкриєте для себе новий духовний світ, укорінений у Богові Авраама. Щоб допомогти вам у цьому пошуку за межами Корану і мусульманських переказів з усіма їхніми неясностями, суперечностями, непослідовністю і двозначністю, ми наводимо нижче докладний зміст «Сухуф Ібрагіма» із зазначенням того, які частини були сприйняті Кораном і мусульманськими переказами, а які опущені. Крім того, ми завершуємо цю брошуру коротким викладом послання Сухуф Ібрагіма і відповіддю на останнє запитання: З чого почав Бог Авраама? Для нас це дасть вам найглибшу відповідь на ваше справді важливе питання про походження Ісламу.

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on December 21, 2023, at 10:02 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)