Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":

Home -- Ukrainian -- 01-Conversation

This page in: -- Arabic? -- Cebuano -- Chinese -- English -- French -- Georgian -- German? -- Hausa -- Igbo -- Indonesian -- Kirundi -- Russian -- Somali -- Telugu -- UKRAINIAN -- Uzbek -- Yoruba

Next Series

01. Як розмовляти з мусульманами про Христа

Автор: Абд аль-масіх
Навчальний матеріал для проповідування Христа мусульманам.


Цей курс містить наступне 8 БУКЛЕТИ:


Чому християни повинні ділитися своєю вірою з мусульманами? Погляд на велике доручення Ісуса своїм учням у Матвія 28:19-20 дає вам зрозуміти, чому і як це служіння має виконуватися. Велике доручення Христа тут протиставляється рекомендаціям Мухаммеда своїм послідовникам поширювати іслам.


Звертаючись до мусульман, корисно усвідомлювати той факт, що мусульмани можуть значно відрізнятися один від одного. Огляд деяких важливих видів мусульман, з якими ви можете зіткнутися, допоможе вам бути готовими звернутися до потрібної людини в потрібний час.


Першою основною догматичною перешкодою для мусульманина в тому, щоб стати християнином, є закид, що Біблія була спотворена. Чи справді цього вчить Коран і як ви можете допомогти мусульманину розвинути довіру до Біблії? Ці питання розглядаються на основі Старого Заповіту, Нового Завіту, здорового глузду, Корану та вашого особистого свідчення.


Коран містить приблизно 100 віршів, які розповідають про Христа. Ця брошура відповідає на такі запитання: Які різні імена та титули надаються Христу в Корані? Як їх можна використати, щоб ділитися Христом з мусульманами? Як вони контрастують з іменами та титулами Христа в Біблії?


Коран проголошує, що Христос творив чудеса. Які 10 чудес Христа описані в Корані? Як їх можна використати, щоб ділитися Христом з мусульманами? Дізнайтеся, вивчивши цей буклет.


Другою основною догматичною перешкодою для мусульманина на шляху до християнства є його переконання, що християни вірять у трьох богів. Що Коран буквально вчить про це? Які непорозуміння щодо Отця, Сина і Святого Духа проникли в іслам? Як ви можете допомогти мусульманину відкритися Богові Отцю через Його Сина Ісуса Христа? Ці питання знову розглядаються на основі Старого Заповіту, Нового Завіту, здорового глузду, Корану та вашого особистого свідчення.


Третьою і останньою основною догматичною перешкодою для мусульманина на шляху до християнства є його віра в те, що Христа насправді не вбили, а лише виглядало так, ніби його розіп'яли. Як можна ділитися Євангелієм про розп’ятого Сина Божого з мусульманином, незважаючи на це противірчове переконання? Дізнайтеся, прочитавши наші пропозиції, як це можливо на основі Старого Завіту, Нового Заповіту, раціонального мислення, Корану та вашого особистого свідчення.


Якщо мусульманин здатний подолати ці догматичні перешкоди, то виникає проблема іншого роду, якщо він хоче стати християнином: закон шаріату передбачає, що він повинен бути страчений, якщо він не покається і не прийме знову іслам. Які практичні кроки ми можемо зробити, щоб допомогти мусульманину прийняти Христа, незважаючи на цей факт, і з якими іншими проблемами доводиться стикатися християнину з мусульманського походження, коли він слідує за Христом. Прочитавши цей буклет, дізнайтеся, як бути готовим до таких обставин і як реагувати на них.

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on August 07, 2022, at 03:13 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)