Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":

Home -- Ukrainian -- 02-Roots

This page in: -- Arabic? -- Chinese -- English -- French -- German? -- Indonesian -- Kirundi -- UKRAINIAN

Previous Series -- Next Series?

02. Походження шаріату з Корану

Автор: Абд аль-масіх
Довідковий матеріал для подальшої роботи серед мусульманських послідовників Ісуса. Він розкриває вірші Корану, які сформували мусульманський закон шаріату.


Цей курс містить наступне 7 буклетів:


Походження шаріату з Корану і поправки в ньому, пов’язані з вчинками Мухаммеда (Sunna) і поява різних шкіл права: чотири в сунітському ісламі та одна в шиїтському ісламі.


З найдавніших часів його пророчої діяльності молитва відігравала важливу роль у житті Мухаммеда. Як заповіді Корану про поклоніння Аллаху через молитву визначають те, як мусульмани виконують свої ритуальні молитви сьогодні? Коли, в чому і в яких напрямках повинні здійснюватися мусульманські молитви? Чим мусульманська молитва відрізняється від християнської?


Огляд багатьох віршів Корану, які наказують мусульманам віддавати частину своїх грошей для Мухаммеда та ісламу. Скільки мусульман повинні пожертвувати і як ці пожертви використовуються? Це прихована мета, яка стоїть за фінансуванням відродження ісламу з 1973 року.


Коран містить близько 100 віршів, які наказують мусульманам не тільки боротися за Аллаха ("Jihad" - «Джихад»), але також боротися і вбивати за Аллаха ("Qital" - «Цітал»). Тут ви знайдете огляд цих віршів. Один із них каже: «Вбивайте їх, де знайдете!» Чим це відрізняється від послання Христа?


Що говорить Коран про становище жінки в ісламі? Які вірші Корану визначають закон мусульманського шаріату щодо шлюбу та розлучення в ісламі? Часто легалістичні твердження Корану на цю тему породили похмуру реальність жінок в ісламі до сьогодні. Як любов Христа згідно з Євангелієм змінює стосунки між чоловіком і дружиною на відміну від приписів мусульманського шаріату?


Остання частина Корану містить багато віршів, які складають основу мусульманського шаріату про ділові операції. У результаті, як мусульмани дивляться на контракти з іншими мусульманами на відміну від немусульман? Чому клятви такі важливі в мусульманських ділових угодах і що відбувається згідно з Кораном, якщо такі клятви порушуються? Чи дозволено мусульманам брати відсотки з грошей, позичених іншим? Чим принципове ставлення Христа до грошей відрізняється від ставлення Корану? Дізнайтеся, прочитавши цей буклет.

Жоден закон не може працювати без погрозливих покарань. Які злочини караються згідно з шаріатом? Які вірші Корану є основою для часто драконівських покарань, встановлених за ці злочини? Як ці приписи застосовуються сучасними мусульманськими школами юриспруденції? Чим все це відрізняється від науки Христа? Дізнайтеся, прочитавши цей буклет.

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on August 11, 2022, at 02:41 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)