Grace and Truth

This website is under construction !

Search in "Ukrainian":
Home -- Ukrainian -- 11-Presuppositional Apologetics -- 006 (Who is the target of apologetics?)
This page in: -- Chinese -- English -- French? -- German -- Indonesian -- Russian -- Tamil -- UKRAINIAN

Previous Chapter -- Next Chapter

11. Біблійне Введеня в Апологетику Передумов
Як Виявити Основні Недоліки та Приховану Неправду в Нападках на Християнську Віру
РОЗДІЛ 2 – ОСНОВНІ ПІДХОДИ В АПОЛОГЕТИЦІ ПЕРЕДУМОВ

6. Хто є об’єктом апологетики?


Петро пояснює нам велике завдання апологетики, даючи нам цю досить високу мету: «Та в серцях своїх святіть Господа нашого Христа. Завжди будьте готові відповісти розсудливо тим, хто запитає вас, на чому грунтується ваша надія.» (1-е Петра 3:15).

Наша аудиторія, як сказав Петро – це кожен, хто нас запитує. Тобто ми маємо не тільки відповідати нашому сусідству, але й зовсім незнайомому, чи нашому професору університету, чи нашому керівнику на роботі. Тим не менш, Петро також зрозумів, що ми не повинні йти і сваритися з будь-ким і з усіма, а просто відповідати тим, «хто запитує».

На жаль, порада Петра повністю ігнорується більшістю сьогоднішніх апологетів, які роблять абсолютно протилежне. Більшість шкіл апологетики вимагають від апологетів відкинути їхню християнську прихильність і сперечатися з невіруючими на так званому нейтральному підґрунті. Однак Петро каже, що ми повинні почати з освячення Христа в нашому серці, тобто ми починаємо з Христа, а не закінчуємо Ним.

Ми представляємо Бога як вищий авторитет. Ми робимо це тому, що немає нікого вище, тому неможливо апелювати до чого-небудь поза того, що Бог встановив для нас, щоб довести Його верховенство. Поступаючись невіруючим, що існує нейтральний ґрунт, ми фактично визнаємо, що не вся мудрість вкладена в Христа. Заперечення Божого авторитету просто призводить до ситуації, коли сліпий веде сліпого (Від Матвія 15:14).

www.Grace-and-Truth.net

Page last modified on March 24, 2023, at 11:43 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)